Vítejte na stránkách vyjímečného pití ušlechtilého alkoholu
Eaux De Vie

Stav koňaku v Čechách

Stav koňaku v Čechách  - obrázek

Stav koňaku v Čechách - obrázek

K počátku začínajícího roku jsme zaregistrovali a objevili 54 různých značek koňaků . Jsme velmi rádi , že koňak si upevňuje pozici na našem trhu a to i díky různých akcí , ochutnávek a degustací jak u renomovaných firem , tak i vinoték a speciálních obchodů .

Dnes můžem tento obchod dělit asi tak do tří částí . Na obchod v kamených krámech a vinotékách , kde je ale tento prodej spíš okrajový , výběr není tak velký a ceny nejsou zrovna nejnižší . Zato ve většině těchto obchodu najdete personál , který rozumí sortimentu a dokáže Vám dobře poradit .

Dále tu máme prodej v hypermarketech a obchodních řetězcích . Tam jsou ceny přijatelné ale opět sortiment je minimálí . Většinou se jedná  jen o jednu maximálně dvě značky a to ještě jen pár druhů z celé řady nabídky . Proto také většina koňakových firem nechce už jen z prestiže dodávat své zboží do hypermarketů .

Jako třetí je tu internetový obchod , kde na webových stránkách najdete širokou škálu různých značek a stáří koňaků , brandy a pineau . Můžeme se tu setkat i s opravdovými skvosty co se týče stáří , kvality , objemu a nebo dárková balení a různé rarity . U jednotlivých značek je stručný popis a také někdy hodnocení prodejců i zákazníků . Musíte ale počítat s tím , že k ceně objednaného zboží musíte přičíst poštovné což většinou bývá přes sto korun . Zato objednané zboží dostanete kurýrem nebo poštou až domů a nemusíte nikam chodit .

Zaregistrovali jsme na našem trhu tyto značky :

Baché Gabrielsen - Bisquit Dubouché - Daniel Bouju - Louis Bouron - Camus - Courvoisier - Davidoff - Delamain - Richard De Lislé - De Luze - Drouet et fils - Dupuy - Jules Duret - Pierre Ferrand - Fillioux - Fussigni A De - Frapin - Gautier Sa - Francois Giboin - Paul Giraud - Godet - Leopold Gourmel - Grand Marnier - Daniel Guerbé - Hardy - Hennessy - Hine - Chateau Beaulon - Chateau Montifaud - Claude Chatelier - Landy - Laclie - Jean Louis Landreau - Guy Lhéraud - Lisker - Larsen - Francois Marange - Menárd - Martell - Merry et fils - Meukow - Monnet - Albert Montaubert - Otard - Francois Peyrot - Polignac - Prunier - Raymond Ragnaud - Ragnaud Sabourin - Remy Landier - Remy Martin - Louis Royer - Maxime Trijol - Tesseron

Teď je už jen na Vás , kterou značku vyberete a ochutnáte . Cognac Club přeje do nového roku skvělou chuť a nevšední zážitky s Eaux De Vie a ušlechtilými destiláty .  

10.01.2010 09:39:22
bullis

Líbí se Vám tyto stránky

Ano (4019 | 27%)
Ano - mohou být lepší (3683 | 24%)
Nic moc (3730 | 25%)
Ne (3683 | 24%)
http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one