Vítejte na stránkách vyjímečného pití ušlechtilého alkoholu
Eaux De Vie

Děkujeme a přejeme vše nej do roku 2011

Děkjeme a přejeme vše nej do 21 - obrázek

Děkjeme a přejeme vše nej do 21 - obrázek

Především bychom chtěli moc poděkovat všem , kteří navtěvují naše webovky , mají o ně zájem a hlavně zájem o ušlechtilé destiláty . Jsem moc rád  když zjišťuji , že se tento koníček čile rozšiřuje a že už není jedno co český  " piják  " pije a chce vědět co pije a hlavně chce pít kvalitní pití a i třeba s letitou a ušlechtilou historií . Proto jsme tady pro Vás , klub UŠLECHTILÝCH DESTILÁTŮ . Vím , že na těchto stránkách je prezentován většinou koňak ale chtěli bychom všem vše vysvětlit nejradši vše do podrobna . Teď vidíme , že to nejde a po konzultaci s různými odborníky jsme se rozhodli , že naše stránky trochu zobecnit a rozšířit . Nejde to být úzkoprsí a psát jen o koňaku . Pro některé bohužel nebudeme pitvat do podrobna  jednotlivé značky . Zase na druhou stranu chceme naše stránky rozšířit o další ušlechtilé destiláty . Vždyť Armagnac , bratr Cognacu si zaslouží už jen podle historie stejnou prezentaci jako koňak .  Jsou tady i jiné vínovice jako je italská Grappa , řecká Metaxa , španělské brandy a jiné . Když potáhneme dál na východ máme tu brandy z Albánie , Gruzie , Arménie a nechybí ani ukrajinské brandy . Jsou to národy , které umějí pálit a míchat pálenky na světové úrovni .

Prostě nám i v tomto roce zachovejte přízeň . My budeme chtít rozšířit naše webovky i o další ušlechtilé destiláty jako je např. Armagnac,Calvados,Grappa ale i ostatní brandy třeba z východu . Je to ukrajinský " koňak" arménská brandy,albánská brandy , gruzínská brandy a jiné .

Plánu máme dost a doufáme , že všechny splníme , proto nám zachvejte Vaš čas a důvěru a my Vás nezklameme . Rádi odpovíme na všechny  Vaše otázky , poradíme , zprostředkujeme , nakoupíme . Jsme tu jen pro Vás a pro Vaši chuť co se týče ušlechtilých destilátů .  Zachovejte nám přízeň i v tomto roce .

 

 S pozdravem do nového roku 2011 přeji mnoho úspěchů .

 

 

Milan Pavlíček - Cognac Club

 

12.01.2011 01:22:38
bullis

Líbí se Vám tyto stránky

Ano (4019 | 27%)
Ano - mohou být lepší (3683 | 24%)
Nic moc (3730 | 25%)
Ne (3684 | 24%)
http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one