Vítejte na stránkách vyjímečného pití ušlechtilého alkoholu
Eaux De Vie

Podej koňaku v Čechách

Koňak v Čechách nabízejí nejrůznější hypermarkety ve kterých mají ale malý výběr druhů od mála výrobců velkých firem jako např : Martell , Hennessy , Godet , Courvoisier , Remy Martin atd. Jestli že ale máte chuť na koňak  od jiných a menších firem a nebo na nějakou specialitu , je lepší navštívit vybrané lahůdkářství , vinotéky a nebo specializovaný obchod . Těch je bohužel u nás zatím málo . Nejpohodlnější je nákup přes internetový obchod , kde najdete široký sortiment za nižší ceny od velkých i menších výrobců . Některé servry nabízejí popis a charakter Vámi vybraného koňaku . Výhodou je i objednávka zakoupené zásilky až do domu .

U nás nejrozšířenější výběr je přes internetový obchod ale i ve vybraných lahůdkářství najdete výborné koňaky . Zatím jsme zaznamenali tyto značky : Bache - Gabrielsen / Bouju / Camus / Courvoisier / Davidoff / Delamain / Dupuy / Duret / Frapin / Gautier / Giraud / Godet / Grand Marnier / Hardy / Hennessy / Hine / Chateau Beaulon / Chateau Montifaud / Chatelier / Laclie / Landy / Lisker / Martell / Ménard / Meukow / Montaubert / Otard / Polignac / Prunier / Raymond Ragnaud / Ragnaud Sabourin / Remy Landier / Remy Martin / Royer .

Se všemi těmito značkami Vás  postupně seznámíme a budeme Vás informovat i o dalších nových značkách , které budou uvedené na našem trhu .

24.12.2007 13:36:29
bullis

Líbí se Vám tyto stránky

Ano (4019 | 27%)
Ano - mohou být lepší (3683 | 24%)
Nic moc (3730 | 25%)
Ne (3684 | 24%)
http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one